breadcrumbs_delimiter اخبار و اطلاعیه ها breadcrumbs_delimiter کارکنان و پرسنل مجموعه صابرین مهمان امام جمعه محترم و محبوب شهر خنج بودند
اخبار و اطلاعیه ها

کارکنان و پرسنل مجموعه صابرین مهمان امام جمعه محترم و محبوب شهر خنج بودند

مهر ۲۲, ۱۳۹۵ 2۰0

به گزارش روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین شهرستان خنج پنجشنبه شب مورخ ٢٢ مهرماه ٩۵ تمامی کارکنان و پرسنل مجموعه صابرین بهمراه مدیریت خود مهمان امام جمعه محترم و محبوب شهر خنج بودند.

این مهمانی صمیمی در منزل شخصی شیخ عبدالصمد ابونجمی برگزار شد که بیش از ۴٠ نفر از پرسنل و کارکنان مجموعه صابرین حضور داشتند. در ابتدای مراسم با تلاوتی آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید و در ادامه نادر سلمانی مدیریت مجموعه صابرین و دارالقرآن احمدانی ضمن عرض سلام و ادب خدمت امام جمعه به معرفی پرسنل و ارائه بخش های مختلف مجموعه و همچنین گزارش اجمالی از روند فعالیت های نیمه اول سال ٩۵ را ارائه دادند، ایشان در ادامه سخنان خود به کارآفرینی این مجموعه در بخش های علمی، فرهنگی هنری و قرآنی اشاراتی کردند به گونه ای که پرسنل این مجموعه بیش از بیست طایفه از سطح خنج را تشکیل میدهند.
در ادامه نیز شیخ عبدالصمد ابونجمی از زحمات پرسنل و کارکنان مجموعه صابرین و در راس آنها مدیریت کل کمال تشکر را داشتند و مجموعه صابرین را یک قطب بزرگ فرهنگی در شهرستان برشمردند، ایشان در ادامه این نشست با سخنرانی ١۵ دقیقه ای خود حضار را مستفیذ کردند. شایان ذکر است در این دیدار صمیمی شیخ حاج عبدالله حسینی مدیر مسئول شورای عالی مدارس اهل سنت جنوب بهمراه صلاح الدین مقدسی از فعالین عرصه قرآنی و دینی نیز حضور داشتند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

روابط عمومی صابرین

روابط عمومی صابرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت